آموزش استفاده از اسکوتر

آموزش استفاده از اسکوتر

استفاده از اسکوتر

استفاده از اسکو‌تر به سختی اسکیت و دیگر وسایل تفریحی نیست.
اسکو‌تر فرمان ندارد. کنترل این وسیله را سنسور‌ها و موتور حساس داخل آن بر عهده دارند که در کنار پای شما و زیر دستگاه نصب شده است

اگر اولین بار است که از اسکو‌تر استفاده می‌کنید، کافی ست از شخص دیگری آن هم فقط برای ایجاد تعادل خود کمک بگیرید. اگر کسی را برای این کار پیدا نکردید، می‌توانید بر جایگاهی مطمئن مانند دیوار تکیه کنید.

برای شروع آموزش استفاده از اسکوتر  به آرامی پای راست خود را روی دستگاه قرار دهید.

وجود چراغ‌های قرار داده شده روی دستگاه این امکان را به شما می‌دهد که متوجه شوید که آیا به درستی پایتان را روی دستگاه قرار داده‌اید یا خیر.
وقتی چراغ رنگ سبز به خود بگیر نشان از آن دارد که شما کار را درست انجام داده‌اید در غیر این صورت با قرمز شدن چراغ باید پای خود را از دستگاه پایین بیاورید و مجدد برای سوار شدن روی دستگاه اقدام کنید.

همیشه سعی کنید از سمت عقب دستگاه سوار و یا پیاده شوید و اسکوتر را همیشه در سطح صاف و روی زمین روشن و خاموش کنید و سپس دستگاه را بلند کنید.

برای آموزش استفاده از اسکوتر بهتر است ایتدا راندن آن را یاد بگیرید.

نحوه راندن اسکوتر هوشمند چگونه است:

یادگیری سوار شدن اسکوتر شارژی هوشمند خیلی ساده است، فقط کافیست تا مراحل زیر را انجام دهید:

۱- سوار شدن بر روی اسکوتر برای بار اول از یک نفر در کنار خود کمک بگیرید یا اینکه از دیوار برای حفظ تعادلتون استفاده کنید.

سوار اسکوتر برقی شوید و سعی کنید تعادل خود را حفظ نمایید.

برای سوار شدن روی اسکوتر ابتدا یکی از پا های خود را روی اسکوتر شارژی قرار دهید ولی تمام وزن خود را روی پای عقب بگذارید و بلافاصله پای دیگر را روی اسکوتر قرار دهید.

اسکوتر برقی 8 اینچ اتوبالانس دسته دار

دقت:

۲- چیزی که در سوار شدن اسکوتر هوشمند مهم می باشد این که هردو پای شما روی اسکوتر صاف قرار بگیرد تا اسکوتر به خوبی متوجه مسیر انتخابی شما بشود.

داخل اسکوتر و زیر پای شما دو تا ژیروسکوپ می باشد .که باعث حفظ تعادل شما میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *