برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

[vc_row][vc_column][rev_slider alias=”vozara”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_section full_width=”stretch_row” woodmart_gradient_switch=”yes” woodmart_color_gradient=”rgb(14, 145, 227)-0/rgb(138, 218, 255)-100/|linear-gradient(top , rgb(14, 145, 227) , rgb(138, 218, 255) 100%)|linear|top” css=”.vc_custom_1535110457814{margin-bottom: 8vh !important;}”][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces”][vc_column][woodmart_row_divider style=”curved-line” color=”#ffffff”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_responsive_text_block woodmart_css_id=”6034c700d607c” content_width=”100″ inline=”no” woodmart_empty_space=””]

جدیدترین اسکوتر برقی اسکوتر شارژی هاوربرد…اسکوتر برقی که نام دیگرش هاوربرد، آیروور یا اسکوتر هوشمند است، دستگاه پیچیده ای نیست و از وصل شدن یک محور به دو چرخ ساخته شده و دارای باتری قابل شارژ است. این وسیله پدال، گاز و ترمز ندارد، دارای دو سنسور (سنسور جایرسکوپ بوده) که این سنسور جهت حرکت پا و فشار پا را تشخیص داده، پردازش کرده و تعادل روی ۲ چرخ را برقرار می کند و تنها با حرکت و فشار پا کار می کند.

این اسکوتر ها در سایز های مختلفی روانه بازار می شوند تا مشتری بتواند طبق سن و وزن، محلی که قرار است در آن از اسکوتر برقی استفاده شود و سلیقه اش یکی از آن ها را انتخاب کند. یکی از مهم ترین نکات انتخاب اسکوتر ها حتی در جدید ترین اسکوتر برقی توجه به وزن می باشد.حداقل وزن شخص مصرف کننده ۱۵ کیلو گرم و حداکثر بین ۸۰ تا ۱۲۰ کیلو گرم (طبق سایز) می باشد.

ساپتک

سایز ۶٫۵ اینچ : کوچکترین سایز توصیه شده برای خردسالان و نوجوانان است که برای به حرکت درآمدن نیاز به حداقل وزن ۱۵ کیلوگرم را دارد و حداکثر وزن استفاده از این دستگاه طبق گفته فروشندگان ۱۲۰ کیلو گرم است که ما بیشتر از ۸۰ کیلو توصیه نمیکنیم.این سایز دارای چرخ هایی توپر است.

اسکوتر

سایز ۸٫۵ اینچ : دارای چرخ هایی بزرگتر است، افراد دارای وزن ۲۰ کیلوگرم به بالا به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. دارای چرخ هایی توپر

اسکوتر برقی 6.5 اینچ نمودار قلب

سایز ۱۰٫۵ اینچ : بزرگ ترین سایز در هاور بردها است که دارای چرخ ها و بدنه بزرگتر نسبت به بقیه سایزها می باشد. حداقل وزن برای استفاده از این دستگاه ۴۰ کیلو گرم می باشد. دارای چرخ های بادی

آفرود یا ۱۰ اینچ : همانطور که از اسمش پیداست با داشتن چرخ هایی پهن تر سطوح شن و ماسه و شیب دار را بهتر طی می نماید و با عرض ۱۰ سانتی متری بیشتری که نسبت به بقیه اسکوتر ها دارد پیچ ها را سریع تر و راحت تر می پیماید.

جدیدترین اسکوتر برقی اسکوتر شارژی هاوربرد

با پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروز و اشتیاق مردم دنیا برای استفاده از آن، کارخانجات و شرکت های تولید کننده نیز در صدد پیشرفت برآمدند و هر روز بیشتر از دیروز در تلاش برای ارتقا محصولات خود می باشند. در این میان اسکوتر برقی یا هاور برد که نوع پیشرفته اسکوترهای سابق می باشد به خوبی نمایان گر این روند رشد هستند.

این دستگاه هوشمند از جمله دستگاه هایی است که این رشد تکنولوژی را به نمایش می کشد. چرا که با گذر زمان تغییرات بسیار کرده و بر آپشن های آن افروده شده است که در ادامه به بررسی انواع آپشن اسکوتر برقی می پردازیم.

بلوتوث، اسپیکر، اتوبالانس یا خودتعادل، ریموت کنترل، دسته حمل و چراغ های ال ای دی روی چرخ و وسط رینگ.

اتوبالانس : سیستم خود تعادل جهت ایجاد تعادل میان دو طرف دستگاه هنگام روشن شدن اسکوتر

بلوتوث : که بین مردم به نام اسپیکر شناخته می شود جهت پخش موسیقی با صدای بلند از اسکوتر

دسته حمل : جهت جابجایی راحت تره دستگاه

اپلیکیشن : جهت بررسی میزان شارژ باقی مانده، مسافت طی شده، موقعیت کنونی دستگاه، انتخاب مود حرکتی برای کاهش سرعت در حرکت کودکان، نشانگر میزان سرعت (کیلومتر بر ساعت)

ریموت کنترل : جهت قرار دادن اسکوتر در حالت استند بای

چراغ های ال ای دی : جهت روشنایی دستگاه برای استفاده در شب و زیبایی

جدیدترین اسکوتر برقی اسکوتر شارژی هاوربرد موجود در بازار آپشن هایی خارج از این ویژگی ها ندارد. پس برای انتخاب اسکوتر برقی با توجه به نیازخود یکی یا چند عدد از آپشن های بالا را انتخاب کنید.

[/woodmart_responsive_text_block][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces”][vc_column][woodmart_row_divider position=”bottom” style=”curved-line” color=”#ffffff”][/vc_column][/vc_row][/vc_section]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]