برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

اسکوتر بچه گانه

اسکوتر بچه گانه یکی از سالم ترین و مهیج ترین تفریحات برای کودکان و خردسالان امروزی به شمار می آید. با هدیه دادن یکی از این اسکوتر ها به فرزندان خود آن ها را شگفت زده کنید.

اسکوتر ها به وجود آمدند، تا در مسیرهای کوتاه بتوانند کمی از انرژی ای که افراد برای پیاده روی مصرف می کنند را بکاهند. برای فاصله های کم به راحتی می توان با سوارشدن روی اسکوتر و فشار پایی که هر چند دقیقه باید به زمین وارد کنید، سریع تر و کم تر خسته کننده به مقصد برسید.

عکس اسکوتر کودک

اسکوتر بچه گانه

از اسکوترها برای مصارف شهری و فرار از ترافیک های سنگین استفاده می شود. همچنین جوانان، نوجوانان و کودکان می توانند از آنها برای تفریح در کوچه، خیابان و پارک ها استفاده کنند. البته برای کودکان کم سن و سال و خردسالان مدلهای خاصی از اسکوتر ساده ساخته شده است. به این اسکوترها اسکوتر بچه گانه می گویند.

ویژگی های اسکوتر ساده کودک

اسکوترهای بچه گانه معمولا در سایزهای کوچکتر و با رنگ بندی شادتری هستند. هر کودکی که بتواند درست راه برود می تواند از اسکوتر ساده کودک یا اسکوتر بچه گانه استفاده کند. این اسکوترها به دلیل وزن کم آن ها به راحتی قابل حمل بوده و می توانید آن ها را در مترو و اتوبوس هم همراه خود ببرید. این اسکوترها تا 50 کیلوگرم وزن را می توانند تحمل کنند. همچنین می توان ارتفاع و سطح دسته ی آن ها را تنظیم کرد.

انواع اسکوتر بچه گانه

اسکوترهای ساده معمولا دوچرخ هستند. اسکوتر دوچرخ برای بچه های با سن خیلی کم مناسب نیست. حفظ تعادل برای آنها در سنین پایین بسیار سخت است. به همین علت اسکوترهای دیگری تولید شده اند. اسکوترهای با سه چرخ و چهار چرخ در حفظ تعادل کودکان بسیار بهتر هستند.

اسکوتر بچه گانه چهار چرخ

اسکوتر کودک چهارچرخ مناسب خردسالان نوپا می باشد. این اسکوترها به دلیل وجود چهار چرخ کاملا تعادل دارند، و نباید نگران افتادن کودک خود باشید. دو چرخ در جلو و دو چرخ در عقب دارند.

اسکوتر چهارچرخ

اسکوتر بچه گانه سه چرخ

اسکوترهای بچه گانه سه چرخ مناسب کودکان 3 تا 10 سال می باشد. در این اسکوترها از چرخ های قوی تری استفاده شده و کودک می تواند با این مدل ها سریع تر حرکت کند.

اسکوتر کودک سه چرخ

اسکوتر کودک دو چرخ

این اسکوترها مانند اسکوترهای بزرگسالان دوچرخ می باشد. اما اندازه ی بدنه و چرخ های آنها کوچکتر است. کودکی که ترسی ندارد، یا قبلا از اسکوترهای 3 چرخ و 4 چرخ استفاده کرده است، می تواند با اسکوتر دوچرخ سواری کند. این اسکوترها از جنس محکمتری ساخته شده اند. به دلیل وجود چرخ های کمتر مانوردهی بهتر و سرعت بیشتری دارند.

اسکوتر کودک دو چرخ

برخی از اصطلاحات رایج درباره اسکوتر ساده کودک

در بازار اسکوترهای ساده را در کنار اصطلاحات مختلفی استفاده می کنند. این اصطلاحات ممکن است باعث گمراهی شما شوند. با ما در ادامه همراه باشید تا همه ی آنها را بررسی کنیم.

اسکوتر بچه گانه دخترانه

از اسکوترهای بچه گانه دختران و پسران می توانند استفاده کنند. اما دختران معمولا سراغ رنگ های روشن تری همچون صورتی می روند.

اسکوتر دخترانه

اسکوتر دخترانه واژه ای عام تر است که به همه انواع اسکوتر بر می گردد. اسکوترهای ساده بزرگسال و اسکوترهای برقی هم در این دسته قرار می گیرند. در این نوع اسکوترها هم رنگ های روشن تر و طرح های زیباتر نزد دختران طرفدار بیشتری دارد. 

قیمت اسکوتر ساده دخترانه

قیمت اسکوتر ساده دخترانه بنابر مدل آن تعیین می شود. اسکوترهای ساده بزرگسال دخترانه قیمتی بیشتر از اسکوترهای ساده کودک دخترانه دارند. 

اسکوتر چهارچرخ دخترانه

برای دختران خردسال و کم تر از 6 سال بهتر است در ابتدا از اسکوترهای 4 چرخ استفاده شود. این اسکوترها به دلی وجود چهار چرخ تعادل خود را هرگز از دست نمی دهند. 

اسکوتر ترمزدار

اسکوترهای ساده بچه گانه که از چند چرخ استفاده می کنند  دارای ترمز نمی باشند. اما در اسکوترهای کودک دوچرخ و اسکوترهای ساده  بزرگسال ترمز روی چرخ ها و دسته ترمز روی فرمان وجود دارد. در تصویر زیر سیمی که از فرمان به سمت چرخ می رود همان سیم ترمز است. 

اسکوتر ساده

اسکوتر بچه گانه پسرانه

در بین اسکوترهای کودک پسران از رنگ ها و طرح های هیجان انگیز تر استقبال می کنند. همچنین سعی کنید در خرید اسکوتر بچه گانه پسرانه سراغ مدل های محکم تر بروید. پسران به دلیل علاقه زیادی به هیجان امکان برخورد و صدمه زدن به اسکوتر و خودشان را دارند. برای جلوگیری از خطر احتمالی از کلاه ایمنی مخصوص و دستکش نیز می توانید استفاده کنید.

اسکوتر پسرانه

اسکوتر پسرانه می تواند انواع اسکوترهای ساده و اسکوترهای برقی تاشو و خودتعادل را در بر بگیرد. اگر سن فرزند شما بیش از شش سال است، می توانید به جای اسکوترهای ساده سراغ اسکوترهای برقی که پیشرفته تر و جذاب تر هستند بروید. 

قیمت اسکوتر ساده پسرانه

قیمت اسکوتر ساده پسرانه ارزان تر از قیمت اسکوترهای برقی می باشد. اسکوترهای ساده در دو نوع بزرگسال و کودک وجود دارند. اسکوترهای کودک معمولا چرخهای کمکی دارند. اما اگر فرزند شما بالاتر از 6 سال است، و یا ترسی از زمین خوردن ندارد، اسکوتر ساده پسرانه انتخاب خوبی است. 

اسکوتر سه چرخ پسرانه

اما اگر سن پسر شما زیر 6 سال است، بهتر است از اسکوترهای بچه گانه که معمولا دارای 3 یا 4 چرخ می باشند استفاده کنید. اسکوترهای 3 چرخ و 4 چرخ هردو تعادل کامل را حفظ می کنند. اما با اسکوتر 3 چرخ راحت تر می توان مانور داد.

آموزش اسکوتر سواری

راندن اسکوترهای چهارچرخ خیلی سخت نیست. فقط چون سن کودکی که از این مدل اسکوترها استفاده می کند خیلی پایین است، بهتر است نحوه فشردن پا بر روی زمین و سپس قرار دادن آن روی اسکوتر را با او تمرین کنید. برای اسکوترهای سه چرخ هم تقریبا همین موضوع صادق است. فقط کافیست به آنها یادآور شوید، زمانی که سرعت اسکوتر کم شد آماده گذاشتن پای خود روی زمین باشند.
 اسکوترهای دوچرخ کمی مشکل تر است، و شبیه دوچرخه سواری می باشد. بهتر است در ابتدا با یک دست اسکوتر و با دستی دیگر کودک خود را نگه دارید. سپس اسکوتر را به حرکت در آورید و پس از چند بار دست های خود را رها کنید. احتمال دارد کودک شما چند بار به زمین بخورد، اما به مرور اسکوتر سواری را همچون راه رفتن یاد خواهد گرفت. برای آموزش اسکوترسواری دوچرخ سعی کنید اوایل در خانه و سطوحی که خیلی سخت نباشند، این کار را انجام دهید، تا کودک شما آسیبی نبیند.

قیمت اسکوتر بچه گانه

در حالت کلی ما دو نوع اسکوتر داریم. اسکوترهای ساده و اسکوترهای برقی. اسکوترهای برقی به دلیل استفاده از تکنولوژی های پیشرفته الکترونیکی قیمت بالاتری دارند. اما قیمت اسکوترهای ساده بسیار پایین تر از اسکوتر شارژی می باشد. در این بین اسکوتر ساده کودک ارزان تر از اسکوترهای معمولی نیز می باشد.

مرکز خرید اسکوتر بچه گانه در تهران

ساپتک شاپ سالهاست که به صورت تخصصی روی اسکوترها کار می کند، و بهترین اسکوترهای ساده و بچگانه ایرانی و خارجی را برای کودکان فراهم آورده است. همچنین شما با خرید از این مجموعه، می توانید در صورت بروز هرگونه مشکلی با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره بگیرید. برای مشاهده قیمت و خرید محصولات اسکوتر بچه گانه در طرح ها و رنگ های مختلف روی لینک زیر کلیک کنید.

شماره تماس جهت دریافت مشاوره :

021-91301404

09194088803

آدرس واحد مرکزی : تهران – میدان هفت تیر – خیابان بختیار- کوچه موسوی – پلاک 70
آدرس واحد تعمیرات : تهران – بزرگراه سردار سلیمانی – بعد از خیابان حسن بنا – نبش احمدی پلاک 30

💭 نظرات و تجربیات شما عزیزان برای ما بسیار ارزشمند است و همچنین می‌تواند به دیگر عزیزان در انتخاب تصمیم مناسب کمک کند . 💭

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]