آموزش

تاریخچه پیدایش اسکوتر شارژی هوشمند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

تاریخچه انواع اسکوتر برقی

اسکوتر وسیله ایست که فرد استفاده کننده قادر است توسط کف پاها آن را کنترل کند. این وسیله از دوره بین دو جنگ جهانی شهرت پیدا کرد. بعد از جنگ جهانی دوم حسابی محبوب شد. دلیل محبوبیت آن هم ارزانی و آسانی حمل و نقل آن بود.
در واقع همان روروئک، ایدۀ بعدی ساخت سه چرخه و دوچرخه ها و حتی موتورسیکلت های امروزی شد.

 

اجزای تشکیل دهنده اسکوتر برقی

اسکوترها در ابتدا از چند تکه چوب و دو یا سه عدد چرخ کوچک درست می شدند.
فرد باید خودش با گذاشتن یک پا روی آن و زدن پای دیگر به زمین، ضمن حفظ تعادل خودش را به جلو حرکت می داد.
تا آن زمان تمام اسکوترها بوسیله دسته ای که در جلوی فرد قرار می گرفت هدایت می شد. به مرور زمان اسکوترها پیشرفت کردند و نیروی موتور و باطری جایگزین نیروی انسانی شد. تا جایی که در اسکوترهای امروزی وسیله هدایت دستی نیز حذف شده است. در عوض مهارت در حفظ تعادل و حتی گردش به چپ و راست و دور زدن یکی از شاخصه های استفاده از اسکوتر است.

اسکوتر

نسل جدید اسکوتر برقی

اسکوتر برقی نسل جدید وسایل خودران هستند که با اسم هایی مثل: اسمارت اسکوتر، اسکوتر هوشمند، سلف بالانس ویل، اسمارت برد، اسکوتر برقی، هاور برد و…  مورد استفاده قرار می گیرند.

اسکوتر اولین بار توسط چه کسی مطرح شد؟

این وسیله اولین بار درسال ۱۹۶۷ توسط نویسنده­ای به نام ام.ک. جوزف توصیف شده بود و با امتیاز فیلم برگشت به آینده مشهور شد. این فیلم نقش مهمی در تاریخچه اسکوتر برقی داشته است. بعد از چند سال این رویا به واقعیت تبدیل شد. بسیاری معتقد بودند که این وسیله واقعی است و تنها به این دلیل که در دسترس عموم قرار نگیرد از آن رونمایی نشده است.

مدل های مختلف اسکوتر برقی

در سال ۲۰۱۴ در کشور چین، چندین مدل از اسکوترهای برقی طراحی و تولید شد و یک سال بعد، اسکوتر برقی تبدیل به یک وسیله سرگرمی محبوب در ایالات متحده آمریکا شد.
جالب است که بدانید هنوز یک اسم عمومی پذیرفته شده برای این دستگاه وجود ندارد، و هر شرکت تولید کننده اسم مخصوص به خود را به اسکوتر هوشمند نسبت می دهد.

اسکوتر برقی ارزان

امروزه اسکوترهای برقی علاوه بر استفاده برای تفریح و سرگرمی به وسیله ای کاربردی برای حمل و نقل و تردد تبدیل شدند. این وسیله مزایای بسیار زیادی از جمله جابجایی سریع و آسان، پاک و بدون دود بودن و … را داراست.
خب دوستان با تاریخچه انواع اسکوتر برقی آشنا شدید. برای اینکه بتوانید رویای تان را به واقعیت تبدیل کنید و یکی از این وسیله های مهیج را داشته باشید و کلی نکات و اطلاعات مفید در مورد اسکوتربرقی بدست بیاورید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

شماره تماس جهت دریافت مشاوره :

021-91301404

09194088803

آدرس واحد مرکزی : تهران – میدان هفت تیر – خیابان بختیار- کوچه موسوی – پلاک 70
آدرس واحد تعمیرات : تهران – بزرگراه سردار سلیمانی – بعد از خیابان حسن بنا – نبش احمدی پلاک 30

💭 نظرات و تجربیات شما عزیزان برای ما بسیار ارزشمند است و همچنین می‌تواند به دیگر عزیزان در انتخاب تصمیم مناسب کمک کند . 💭

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.