ایرادات و سوالات رایج اسکوتر برقی

شایع ترین خرابی های اسکوتر چیست؟

۶ علل خرابی های اسکوتر چیست ؟

علل خرابی اسکوتر میتوان موارد زیر را ذکر نمود :
🛴عدم کارکرد چرخ ها 
🛴نداشتن تعادل در اسکوتر
🛴چشمک زدن چراغ قرمز اسکوتر 
🛴خاموش نشدن اسکوتر
🛴عدم کار کرد یک طرف اسکوتر 
🛴سفت شدن چرخ های اسکوتر

مواردی ذکر شده بالا از مهمترین علل خرابی اسکوتر می باشد

چرا چرخ اسکوتر من سفت شده؟

در مواجه با این مشکل فکر نکنید که ایراد از موتور های اسکوتر می باشد .این موتورها از نوع براشلس هستند و دارای سه سیم برای قدرت موتور جهت چرخیدن و پنج سیم برای سنسورهای داخل چرخ . اگر در مدار ما اتصالی باشد موتور سفت میشود و در این مواقع اسکوتر روشن نمیشود. اگر با این مشکل مواجه شدید قاب اسکوتر را باز کنید و سوکت باطری را جدا کنید و اسکوتر را جهت تعمیر به تعمیرگاه اسکوتر ببرید.

اسکوتر برقی

چرا چرخ های اسکوتر من کار نمیکند ؟

اسکوتر من روشن میشود اما کار نمیکند ؟ چیکار کنم ؟  اگر با ریست کردن اسکوتر مشکل بر طرف نشد امکان دارد که برد اسکوتر آسیب دیده است.
برخی از مشتریان بدون آگاهی از حساسیت این دستگاه ها آن را باز میکنند و اقدام به عیب یابی میکنند در این صورت امکان دارد شما نه تنها نتوانید اسکوتر را تعمیر کنید بلکه ایرادی به ایرادات دیگر اسکوتر وارد کنید پس بهتر است که هرگز بدون آگاهی اسکوتر را باز نکنید .

اسکوتر من تعادل ندارد 😔

 اسکوتر را ریست کنید اگر مشکل رفع نشد . ایراد از ناحیه ژیروسکوپ ها (برد های تعادل) میباشد. لذا به دلیل حساسیت برد مذکور،ازبازکردن اسکوتر و تلاش برای رفع ایراد مربوطه جدا خوداری فرمایید و دستگاه راجهت تعمیر به مراکز معتبر ارسال نمایید.

اسکوتر برقی

وقتی که مدار تغذیه اسکوتر یا همان بخش پاور آسیب میبیند این اتفاق می افتد . در این حالت بهتر است اسکوتر را باز کنید و سوکت باطری اسکوتر را جدا کنید تا باطری اسکوترتخلیه کامل نشود اگر باطری اسکوتر تخلیه گردد دیگر شارز نمیشود . برای رفع این مشکل اسکوتر را به مرکز تعمیرات اسکوتر ارسال کنید 

چرا با اسکوتر نمیشه روی فرش بازی کرد؟

به دلیل تعبیه نشدن گیربکس در ساختار داخلی اسکوتر استفاده از انها بر روی فرش و یا خاک باعث میشه فشار به بخش موتور و سپس به برد اسکوتر بیاید و برد اسکوتر دچار خرابی شود همچنین به مرور زمان به باطری نیز خسارات جبران نا پذیری وارد میکند
در این حالت جهت تعمیر اسکوتر ابتدا باید از سلامت باطری مطع شویم زیرا باطری ممکن است تعمیر نشود نیاز به تعویض باشد که در اینصورت باید حتما قبل از تعمیر اسکوتر آنرا بررسی کرد.

پشتیبانی از طریق واتس آپ:

شماره تماس : ۰۹۱۹۴۰۸۸۸۰۳
شماره تلفن : ۰۲۱۹۱۳۰۱۴۰۴
شماره دفتره مرکزی : ۰۲۱۸۸۱۴۰۶۳۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *