ایرادات و سوالات رایج اسکوتر برقی

عملکرد اسکوترهای برقی از لحاظ فنی چگونه است؟

عملکرد اسکوترهای برقی به لحاظ فنی چگونه است؟

برای پی بردن به عملکرد اسکوترهای برقی از لحاظ فنی باید بدانید تمامی گروه های اسکوترهای برقی دارای بردهای کنترلری هستند که پس از دریافت جریان از باتری آنها را یکدست نموده و به بردهای ژایرو (ژیروسکوپ یا زاویه سنجها) میفرستند. بردهای زاویه سنج بر حسب زاویه اعمال شده توسط کاربر، با سرعت ۱۰۰ بار درثانیه فرمان رو به جلو و عقب را به چرخها برای حفظ تعادل و حرکت ارسال میکنند

اگر وسیله ای دارای برد الکترونیکی باشد، در هنگام استفاده از آن، قطعات الکترونیکی دستگاه داغ می‌شوند. و ممکن است موتورها به هرنحوی دچار اختلال برق رسانی شوند و یا قطعی و مقاومت مقطعی جریان در مدارها به وجود آید بلافاصله عملکرد حرکتی اسکوتر برای جلوگیری از آسیب بیشتر به سیستم قطع میگردند بنابرین باید در هنگام استفاده از اسکوتر برقی نهایت دقت را درنظر بگیرید. به اسکوتر برقی در هنگام استفاده ضربه‌های شدید وارد شود، بنا به دلایلی که توضیح داده شد به شدت آسیب پذیر خواهد بود
در این حالت توصیه می‌شود که از وسیله برقی را در برابر تکان های شدید محافظت کنید

برد اسکوتر برقی

به هر حال در نظر بگیرید بهبود عملکرد اسکوتر های برقی با توجه به داشتن چند برد الکترونیکی چه مقدار مراقبت و نگهداری نیاز دارد.
برای همین است که با مشاهده هرنوع ایرادی سریعا متخصصین گارانتی خود ویا درصورت نداشتن گارانتی، متخصصین ما را از ایراد پیش آمده مطلع نمایند تا جهت بررسی و رفع ایرادات آن اقدامات لازم انجام شود.

چرا ساپتک را انتخاب کنیم ؟

فروشگاه اسکوتر برقی مفتخر است با توجه به نیاز شما عزیزان و مشتریان گرامی اقدام به فروش محصولات خود با قیمت مناسب و کیفیت عالی نماید، ما بر این باور هستیم که فروش پایان یک معامله نخواهد بود و آغازی بر تداوم همکاری با خریداران محترم است. لذا برای همین منظور سعی خواهیم کرد در تمام زمان خرید شما و پس از پایان خرید با برقراری ارتباط با شما خریداران محترم و تکریم شما در کنار شما باشیم.

برد سه تیکه اسکوتر
پشتیبانی از طریق واتس آپ:

شماره تماس : ۰۹۱۹۴۰۸۸۸۰۳
شماره تلفن : ۰۲۱۹۱۳۰۱۴۰۴
شماره دفتره مرکزی : ۰۲۱۸۸۱۴۰۶۳۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *