اسکوتر ساپتک ایرانیان درباره ساپتک اسکوتر خرید اسکوتر برقی 6 اینچ

لوازم جانبی اسکوتر برقی

اسکوتر ها عموما دارای یک سری لوازم جانبی هستند که برای استفاده بهتر و بهینه تر میتوانید از آنها استفاده کنید، یعنی وقتی شما اسکوتر را تهیه می کنید داخل جعبه این لوازم وجود ندارند و شما باید آنها را جداگانه تهیه کنید.

قطعات اسکوتر برقی

لوازم جانبی مثل کیف اسکوتر ، قاب اسکوتر ، شارژ اسکوتر ، قاب ژله ای اسکوتر و .. می باشد . اغلب لوازم جانبی باعث استفاده بهینه تر از وسائل می شود مثلا شما زمانی که گوشی هوشمند دارید ساعت های هوشمند می تواند یک پیشنهاد خوب برای استفاده بهینه و بهتر و به عنوان یک وسیله جانبی خیلی خوب معرفی شود.

در اسکوتر هم به عنوان مثال صندلی کیف ضربه گیر بسیار وسیله کاربردی است که می تواند اسکوتر شما را از ضربات محفوظ نگه دارد.

همیشه سعی کنید لوازم جانبی برای اسکوتر برقی را از فروشگاه ها و مراکز معتبر تهیه کنید.

انواع لوازم جانبی اسکوتر برقی

شارژر اسکوتر برقی آفرود

289,000 تومان
شارژراسکوتر برقی آفرود شارژر اسکوتر برقی یا همان آداپتور اسکوتر برقی با کیفیت و جنس عالی وجود دارد. استفاده از

برد سه تیکه اسکوتر

890,000 تومان 780,000 تومان
مشخصات برد سه تیکه اسکوتر : فروش اینترنتی و یا حضوری انواع برد اسکوتر های برقی این محصول متشکل از

چرخ اسکوتر برقی ۶ اینچ

590,000 تومان
چرخ اسکوتر برقی 6 اینچ موتور براشلس باقدرت 250 وات

ریموت کنترل اسکوتر برقی

110,000 تومان
مناسب سایز اسکوتر ۶٫۵ اینچ و ۸ اینچ و ۱۰ اینچ با قابلیت پشتیبانی بلوتوث قابلیت خاموش و روشن کردن و جستجوی دستگاه و دیگر کد دهی های معمول

نحوه خرید از ساپتک ایرانیان

لوگوی ساپتک
برای خرید اسکوتر برقی و قطعات و لوازم جانبی آن می توانید از طریق خرید اینترنتی از درگاه بانکی اسکوتر ساپتک از طریق همین سایت اقدام به پرداخت نمایید و یا می توانید از ما درخواست لینک خرید کنید و برای شما لینک خرید ارسال خواهد شد و می توانید به راحتی پرداخت خود را انجام دهید.
پس از پرداخت و یا هماهنگی با ما ارسال اسکوتر در تهران توسط پیک و در شهرستان ها ارسال از طریق تیپاکس یا باربری در کمتر از ۴۸ ساعت صورت خواهد گرفت.در تهران ارسال کمتر از دو ساعت انجام خواهد شد.