ایرادات و سوالات رایج اسکوتر برقی

نحوه ی کار انواع اسکوتر برقی چگونه است؟

برد اسکوتر برقی

اسکوتر برقی چه جوری کار میکنه ؟

مردم در اولین برخورد با اسکوتر با سوال های در مورد نحوه ی کار انواع اسکوتر برقی روبرو می شوند . به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم به طور مختصر در مورد چگونگی حرکت اسکوتر های برقی و فرایند های صورت پذیرفته در آن ها صحبت کنیم. 

نکته ای که کاربران می بایست هنگام استفاده از اسکوتر برقی به آن توجه نمایند ، محلی است که قرار است در آن اسکوتر را به حرکت درآورند . بهتر است از آن در منزل و بر روی فرش استفاده نشود زیرا در این حالت فشار زیادی به موتورهای موجود در چرخ های اسکوتر برقی وارد میگردد و ضریب سوختن دستگاه به شدت بالا میرود .

نحوه کار اسکوتر برقی

نحوه ی کار اسکوتر برقی چگونه است؟

نحوه عملکرد اسکوتر

تمامی گروه های اسکوترهای اسمارت بالانس یعنی سگوی، ناین باتها، اسمارت اسکوترها و … همگی دارای بردهای کنترلی هستند که پس از روشن شدن باتری جریان برق را به بردهای ژیروسکوپ یا زاویه سنجها ( ژیروسکوپ و صفحات الکترونیکی کنترل سرعت نیز اطلاعات مربوط به RPM موتور ها و میزان شیب را دریافت و سپس آن ها را به صفحه کنترل اصلی (مادر بورد) ارسال می کنند .)  می فرستند.

بردهای زاویه سنج بر حسب زاویه اعمال شده توسط کاربر، با سرعت ۱۰۰ بار درثانیه فرمان رو به جلو و عقب را به چرخها برای حفظ تعادل و حرکت ارسال میکنند اگر موتورها به هر نحو دچار اختلال برق رسانی شوند و یا قطعی و مقاومت مقطعی جریان در مدارها به وجود آید بلافاصله عملکرد حرکتی اسکوتر برای جلوگیری از آسیب بیشتر به سیستم قطع می گردند به همین منظور کاربر می بایست با مشاهده هرنوع ایرادی سریع به متخصصین ما با گارانتی خود و یا درصورت نداشتن گارانتی، متخصصین ما را از ایراد پیش آمده مطلع نمایند تا جهت رفع ایرادات آن اقدامات لازم انجام شود.

نحوه عملکرد اسکوتر
عملکرد اسکوتر
پشتیبانی از طریق واتس آپ:

شماره تماس : ۰۹۱۹۴۰۸۸۸۰۳
شماره تلفن : ۰۲۱۹۱۳۰۱۴۰۴
شماره دفتره مرکزی : ۰۲۱۸۸۱۴۰۶۳۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *