آموزش, وبلاگ

چرا چرخ اسکوتر برقی من سفت شده و با حرکت کردن ضربه می زند؟

چرا چرخ اسکوتر برقی من سفت شده؟

چرا چرخ اسکوتر برقی من سفت شده؟

این ایراد در اسکوتر برقی ها بر اثر استفاده زیاد از اسکوتر و یا اینکه اسکوتر را روی فرش و یا چمن می رانند.
اگر اسکوتر هوشمند شما نیز به این مشکل دچار شد آن را اصلا روشن نکنید
حتی قاب اسکوتر را باز کنید و سوکت باتری را جدا کنید چون در این حالت مدار اصلی اسکوتر اتصالی کرده است و در صورت روشن شدن امکان دارد به قسمت های بیشتری از دستگاه صدمه وارد کند.
بعد از جداسازی باطری جهت تعمیر با واحد تعمیرات ساپتک شاپ تماس حاصل فرمایید.

چرخ اسکوتر برقی را از فروشگاه معتبر بخرید !

 هنگام خرید محصولات از فروشنده، ضمانت های لازم را به صورت مکتوب دریافت کنید. ضمانت هایی مانند برگه گارانتی، فاکتور و موارد مشابه را از فروشنده درخواست کنید، تا هم از اصل بودن محصولات مطمئن شوید و هم اینکه در صورت بروز یک مشکل، بتوانید به راحتی به فروشگاه مراجعه کنید و مشکل به وجود آمده را حل کنید.

برای خرید چرخ گرید A اسکوتر برقی روی لینک زیر کلیک کنید

چرخ اسکوتر برقی

چرخ های اسکوتر برقی دارای کیفیتی است که به سادگی ساییده نشده و نمی سوزند. چرخ های اسکوتر برقی دارای سه سیم اصلی برای سیم پیچ ها و پنج عدد سیم برای سنسورهای داخل چرخ هستند. همان گونه که در بالا اشاره کردیم، هنگام خرید اسکوتر برقی سعی کنید تا اسکوترهای استاندارد را تهیه کنید. اسکوترهایی که دارای گواهی نامه استاندارد UL22 باشند. این گواهی نامه استانداردترین گواهی نامه ای است که سازنده های اسکوتر برقی ملزم به داشتن آن هستند.

چرا از ساپتک ایرانیان خرید کنیم ؟

چرخ اسکوتر برقی

مجموعه ساپتک ایرانیان به طور تخصصی در زمینه وارد کردن انواع اسکوتر برقی فعالیت می کند و از فروش انواع اسکوتر هوشمند و هاوربردها، ناین بات ها و سگوی و…. لوازم جانبی( انواع مدلهای کیف اسکوتر ، دسته بلند برای جابجایی،ریموت کنترل) و انواع قطعات اسکوتر شارژی با ضمانت کیفیت آن را پشتیبانی می کنیم.
و درضمن دارای نماد الکترونیکی از وزارت صنعت و تجارت بوده و مقید به ضوابط می باشد. به همین منظور قابل اعتماد بوده و شما با خرید از سایت ما می توانید خرید خود را پیگیری کنید و از مراحل ارسال با خبر شوید.     

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.