برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 5]

تعمیر جارو شارژی

نعمیر جارو شارژی

تعمیر جارو شارژی

تعمیر پلاتین های پایه شارژر

تعویض و تعمیر باتری جارو شارژی

تعمیر و تعویض قطعات جارو شارژی

تعویض و تعمیر دکمه‌های جارو شارژی

تعمیر و تعویض سیم و کابل دستگاه

بررسی کردن موتور جارو شارژی

چک کردن فیلتر و بلبرینگ دستگاه

گارانتی اسکوتر برقی

جاروشارژی یکی از لوازم برقی و شارژی محسوب می شود، که استفاده از آن در هر خانه‌ای ضروری است و کاربرد بسیاری در ایجاد تمیزی منازل شما ایفا خواهد کرد. در واقع این جاروشارژی ها کارایی زیادی دارند و با شارژ باطری کار می کنند. این نوع جارو وزن سبکی داشته و می توان به راحتی آن ها را حمل کرد؛ و به همین دلیل است که این وسیله به یکی از لوازم ضروری در منازل و ادارات تبدیل شده است. در قدیم از جاروبرقی استفاده بیشتری می‌شد، اما امروزه با طراحی و ساخت جاروشارژی، استفاده از آن راحت‌ تر و بسیار بهتر از جاروبرقی خواهد بود. لوازم برقی پس از مدتی استفاده، بنا به دلایلی خراب خواهند شد که جاروهای شارژی نیز از این قاعده به دور نیستند.

عیب یابی جارو های شارژی

یک جاروی شارژی عیب های مختلفی می تواند داشته اما از رایج ترین این عیب ها می توان به از دست دادن مکش ، روشن نشدن، خاموش شدن، گرفتگی فیلتر و ضعیف شدن باتری اشاره کرد. برای عیب یابی دستگاه خود می توانید با کارشناسان ساپتک در تماس باشید.

هزینه عیب یابی جارو شارژی چقدر است ؟

 این مجموعه برای عیب یابی هیچ هزینه ای دریافت نمی کند و کاملا رایگان آن را عیب یابی میکند.

هزینه تعمیر جارو شارژی چقدر است ؟

برای تعمیر جارو شارژی باید ابتدا به برند آن توجه کرد. کیفیت قطعات و لوازم جانبی در مدل های مختلف جارو شارژی متفاوت است. جهت راهنمایی با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره بگیرید. 

خرابی های رایج جارو شارژی

برای جارو های شارژی مشکلات مختلفی ممکن است پیش بیاید. با ما همراه باشید تا با هم مهمترین این مشکلات را بررسی کنیم. 

تعمیر جارو شارژی

چرا جارو شارژی روشن نمی‌شود؟

وقتی جارو شارژی روشن نمی شود یعنی برق به موتور نمی رسد. اول اتصالات و سیم ها را چک کنید. ببینید که جایی پارگی، قطعی، خوردگی یا زنگ زدگی نداشته باشد. در مرحله ی بعدی سراغ باتری بروید. با فازمتر آن را چک کنید. اگر مشکل از باتری هم نبود، یعنی موتور شما سوخته است.

علت بوی سوختگی جارو شارژی از چیست؟

بوی سوختگی از هر وسیله ی الکتریکی که بیرون بیاید، اولین چیزی که می تواند به آن مربوط باشد، موتور آن است. در جارو شارژی علاوه بر موتور، مشکل در تسمه مانند پارگی یا خارج شدن از جای خود می تواند بوی سوختگی را ایجاد کند.

چرا مکش جارو شارژی کم می شود؟

گاهی اوقات پیش می آید که حس می کنید جاروی شارژی قدرت سابق را ندارد. و نمی تواند به درستی آشغال ها را به درون خود بکشد.
1-اولین و واضح ترین دلیل آن پر بودن محفظه ی جارو شارژی است. اگر فضایی برای ورود آشغال های جدید نباشد، جارو دیگر مکشی نخواهد داشت.
2-دومین دلیل آن گیر کردن تکه های آشغال در لوله جارو شارژی می باشد، که راه را برای مکش د می کند.
3-و به عنوان سومین دلیل، مشکل می تواند از فیلتر جارو شارژی هم باشد. اگر موارد دیگر را چک کردید و اشکالی وجود نداشت. فیلتر جارو را تعویض کنید.

چرا جارو شارژی شارژ نمی شود؟

یکی از ایراداتی که کاربران جارو شارژی معمولاً با آن روبرو هستند و برای تعمیر آن با نمایندگی تعمیرات جارو شارژی تماس می گیرند، شارژ نشدن باتری جارو شارژی است.

دلایل شارژ نشدن جارو شارژی 

خرابی سوکت در درستگاه
◻ خرابی شارژر درستگاه
عدم اتصال صحیح باطری در پایه شارژر
عدم اتصال صحیح در پایه شارژ
قطع فیوز یا مدار دستگاه
خرابی باطری جارو

 

چرا جارو شارژی ناگهان خاموش می شود؟

ممکن است در هنگام کار با جارو شارژی دستگاه ناگهان خاموش شود. یکی از دلایل آن می تواند شل شدن باتری در حین کار باشد. ولی اکثرا دلیل آن حفاطت خودکار جاروشارژی از موتور می باشد. هنگامی که موتور جاروشارژی زیادی داغ شود دستگاه به طور خودکار خاموش می شود تا از سوختن موتور جلوگیری کند. 

نحوه تعمیرات جارو شارژی

نحوه تعویض انواع باتری جارو شارژی

مهم ترین قسمت جارو شارژی باتری و موتور آن است ، باتری های جاروشارژی به دو صورت کتابی و لیتیومی می باشند.  قیمت باتری های لیتیومی به مراتب بالاتر و عمر آن نیز طولانی تر است. باتری ها قطعات حساسی هستند و در صورت خرابی بهتر است تعویض شوند. برای خرید یک باتری جدید بهتر است این قطعه را از جایی بخرید که به صورت تخصصی روی جارو شارژی کار می کنند. ساپتک شاپ وارد کننده مستقیم باتری های انواع جارو شارژی با قیمت ارزان است. شما می توانید جهت مشاهده باتری ها به همراه قیمت آنها به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر باتری انواع جارو شارژی به چه صورت است؟

برای تعمیر و احیای باتری ها می توان اقداماتی را انجام داد که البته هیچ تضمین محکمی برای عملکرد آنها وجود ندارد. 
باتری را درون فریزر بگذارید. حتما در مورد باتری موبایل شنیده اید که توصیه می کنند آن را درون فریزر بگذارید. برای باتری جارو شارژی هم می توانید این کار را انجام دهید و ممکن است نتیجه بگیرید. 
یک راه دیگر باتری به باتری است. مشابه همان کاری که در باتری های خودرو انجام می دهید. با دو سیم قطب های مثبت باطری را به هم و منفی های آن را به هم متصل کنید.
اگر این راه ها هم نتیجه نداد چاره ای جز تعویض باتری نخواهید داشت.

باتری جارو شارژی

تعویض کلید پاور یا on/off در جارو شارژی

کلید روشن خاموش که روی بدنه جارو شارژی یکی دیگر از قطعاتی است که میتواند آسیب ببیند و باعث شود نتوانید جارو شارژی را روشن یا خاموش کنید. با تعویض این کلید ها میتوانید مشکل جارو شارژی را برطرف نمایید.

تعویض شارژر جارو شارژی

شارژر جارو شارژی کمتر آسیب می بیند ، ولی در صورت آسیب دیدن می توانید بر اساس ولتاژ و آمپر آن را تعویض کنید. شارژری که تهیه می کنید، باید حتما با باتری و مدل جارو شارژی شما همخوانی داشته باشد. همچنین شارژرها قطعات حساسی هستند. باید آن ها را از جایی بخرید که در صورت بروز مشکل به شما پاسخگو باشند. شما می توانید جهت تهیه شارژر مناسب جارو شارژی خود با قیمتی ارزان از طریق لینک زیر اقدام نمائید.

تعمیر مدار جارو شارژی

مدار جارو شارژی شامل همه قطعات الکتریکی و اتصلات آن ها به یک دیگر می باشد. تعمیر قطعات را که در ادامه توضیح می دهیم. اما برخی اوقات مشکل از سیم کشی و نحوه اتصال قطعات به یکدیگر است. به دلیل گرم شدن زیاد داخل جارو شارژی و یا عمر زیاد آن امکان پارگی، خوردگی، آب شدن و زنگ زدگی در پرت های اتصال و سیم ها وجود دارد. شما با تمیز کردن پرت ها یا تعویض سیم ها می توانید برخی از مشکلات را حل کنید. 

تعویض موتور جارو شارژی

موتور جارو شارژی ها عمدتا قابل تعمیر نیستند و مشکل آن ها با تعویض حل میشود. تعرفه تعویض موتور جدید بر اساس برند دستگاه و توان موتور می تواند متفاوت باشد. قیمت انواع موتورهای جارو شارژی برای برندهای مختلف با قیمتی ارزان را می توانید در فروشگاه ساپتک با کلیک بر روی لینک زیر ببینید.

موتور جارو شارژی

تعمیر برد انواع جارو شارژی

در صورتی که برد جارو شارژی قابل تعمیر باشد توسط متخصصین تعمیر می گردد. در غیر این صورت برد جارو شارژی تعویض خواهد شد .

 

تعمیر پلاتین های پایه شارژر

پلاتین های پایه شارژر جارو شارژی می توانند به مرور زمان آسیب دیده و دچار مشکل شوند که در صورت خرابی توسط متخصصین تعمیر می شود و در غیر این صورت پلاتین ها تعویض می گردد.

تعمیر آداپتور جارو شارژی

آداپتور نام دیگر شارژر است. در صورتی که جارو شارژی شما شارژ نمی شود ابتدا پرت شارژ را بررسی کنید. اگر مشکل از پرت باشد ممکن است با تمیز کردن مشکل آن حل شود. اما برخی اوقات هم المنتهای پرت از بین رفته اند و نمی توانند اتصال را برقرار کنند. اما اگر مشکل از آداپتور باشد، کابل جدا شونده آن را تعویض کنید. اگر باز هم مشکل حل نشد باید آداپتور را تعویض نمایید.

عمر باتری جارو شارژی به چه عواملی بستگی دارد؟

نمی توانیم یک زمان مشخص برای میزان عمر باطری جارو شارژی ها در نظر بگیریم ، اما موارد زیر تا حد زیادی تعین کننده میزان عمر باطری جارو شارژی هستند:

◼ از آنجایی که اکثر افراد در استفاده از جاروهای شارژی از الگوی مناسبی استفاده نمی کنند، معمولا این باطری ها به میزان استاندارد کارایی خود نمیرسند و زودتر از موعد از کار می افتند.
◼ اما به منظور جلوگیری از این مشکل سعی کنید زمان استفاده از جارو شارژی به اندازه یک دوره شارژ آن باشد و قبل از استفاده مجدد آن را برای شارژ درون پایه شارژر قرار دهید.
در انتها میزان آمپر باطری شما نشان دهنده این امر است که جارو شما بعد از شارژ چه مدت میتواند کار کند.که پایین آمدن زمان توانایی کار جارو شارژی نشان از کم شدن عمر مفید آن دارد.

تعمیرکاران

تعمیر جارو شارژی فیلیپس

جارو شارژی برند فیلیپس از بهترین و محبوب ترین جارو شارژی های بازار به حساب می آید. از مشکلات رایج جارو شارژی فیلیپس می توان به خاموش شدن، نچرخیدن غلتک برس، انتشار بوی سوختگی، شارژ نشدن، کم بودن مکش و گرم شدن آن ها اشاره کرد. برای تعمیر همه این موارد می توانید به شرکت ساپتک شاپ اعتماد کنید.

جارو شارژی برند فیلیپس

تعمیرگاه جارو شارژی بوش

بوش نامی آشنا برای اکثر مردم است. این برند معتبر جزو تولیدکننده های برتر جارو شارژی نیز به حساب می آید. صدای زیاد، داغ کردن موتور، خراب شدن صفحه دیجیتالی و عمل نکردن سنسور این جارو شارژی از عیب های معمول آن است که ممکن است برای شما هم پیش بیاید. در صورت بروز این مشکلات می توانید با کارشناسان مجرب ساپتک شاپ تماس بگیرید. 

جارو شارژی برند بوش

تعمیرگاه جارو شارژی بلک اند دکر

جارو شارژی بلک اند دکر جزو مدرن ترین جاروشارژی های بازار می باشد. این نگرانی ممکن است وجود داشته باشد که به دلیل قطعات و قابلیت های زیاد این جارو شارژی در تعمیر و تهیه ی اجزای آن در ایران به مشکل بربخورید. اما  تعمیرات جارو شارژی بلک اند دکر مجموعه ساپتک شاپ در تهران با کادری مجرب و انواع قطعات این برند خیال شما را از این بابت راحت می کند.

جارو شارژی برند بلک اند دکر

تعمیرگاه جارو شارژی سایا

جارو شارژی سایا از پرفروش ترین جارو شارژی ها در بازار به حساب می آید. سایا یک جارو شارژی معمولی است که قیمت قطعات آن نیز پایین است. این برند یکی از زیر شاخه های پارس خزر محسوب می شود. برای تعمیرات جارو شارژی سایا نیز می توانید به مجموعه ساپتک شاپ مراجعه کنید.

جارو شارژی برند سایا

تعمیر جارو شارژی دلمونتی

دلمونتی یک برند مشهور لوازم خانگی در ایتالیا است. این شرکت با تولید لوازم خانگی و وسایل آشپزخانه محصولات خود را به سراسر دنیا صادر می کند. یکی از محصولات این شرکت جارو شارژی می باشد، که از کیفیت بالایی برخوردار است. اگر جارو شارژی دلمونتی دارید و خراب شده است، نگران نباشید. ساپتک شاپ مرکز تخصصی تعمیرات جارو شارژی مشکل شما را حل خواهد کرد.

جارو شارژی دلمونتی

تعمیر جارو شارژی تفال

تفال نامی آشنا برای خانواده های ایرانی است. قابلمه ها و ماهی تابه های تفال در کشور ما از گذشته های دور وجود داشته است. این شرکت فرانسوی جاروشارژی های با کیفیتی را نیز تولید می کند. در ساپتک شاپ کارشناسان ما تجربه تعمیر انواع جاروهای شارژی تفال را دارند.

جارو شارژی تفال

تعمیر جارو شارژی کیپ

کیپ یکی دیگر از برندهای معتبر در تولید لوازم خانگی می باشد. جارو شارژی های این شرکت در دو مدل دسته دار و بدون دسته موجود می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکلی در جاروی برند کیپ شما، می توانید با خیال راحت تعمیر آن را به دست کارشناسان ساپتک شاپ بسپارید.

جارو شارژی کیپ

تعمیر جارو شارژی مولینکس

شرکت نام آشنای مولینکس در تولید لوازم خانگی کوچک فعالیت می کند. قیمت مناسب محصولات این برند از مزیت های رقابتی آن به حساب می آید. این برند محبوب مدل های متنوعی از جارو شارژی تولید می کند. تعمیر همه ی مدل های مولینکس در صورت خرابی را به تکنسین های زبده ی ساپتک شاپ بسپارید.

جارو شارژی مولینکس

تعمیرگاه جارو شارژی محیک

برند مجیک یکی از سه برند برتر سال 1400 در تولید لوازم خانگی به جساب می آید. لوازم خانگی این شرکت مانند نام آنها جادویی و فوق العاده است. جاروهای شارژی مجیک انتخاب اکثر خانواده های ایرانی است. در ساپتک شاپ کارشنان ما با آشنایی کامل نسبت به این مدل جارو شارژی هر عیبی را تعمیر می کننذ.

جارو شارژی مجیک

تعمیر جارو شارژی در مناطق شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران امکان پذیر است .

مشاوره و هماهنگی جهت تعمیر جارو شارژی

واتس آپ : 09194088807

 شماره تماس : 09194088807

ارتباط با ما

جهت اخذ مشاوره تخصصی در خارج از ساعت اداری کافی است مشکل جارو شارژی خود را به همراه مدل دستگاه از طریق تلفن همراه خود برای ما در واتس آپ ارسال کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 5]